SN Strukton SN Strukton

Współpraca z SN Strukton

contours_belgium contours_sweden contours_netherlands contours_iceland contours_poland

Naszym sukcesem jest nieustanny rozwój na rynkach zagranicznych,
szczególnie w takich krajach UE, jak: Belgia, Szwecja, czy Holandia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu naszych Partnerów, w Skandynawii pełnimy rolę Generalnego Wykonawcy.

Realizujemy projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego, zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i prefabrykowanych. Jesteśmy nastawieni na innowacje i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Dlatego poczyniliśmy duże inwestycje w budownictwo modułowe, dostrzegając w nim przyszłość i potencjał.
W naszym Zakładzie Prefabrykacji produkujemy moduły PPVC – Prefabricated Prefinished Volumetric Construction, z których następnie powstają realizacje mieszkalnictwa zbiorowego.

Celem podejmowanych przez nas działań jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wykonania, terminowości i najwyższej jakości oferowanych usług na rynku budowlanym.

Wiemy, że aby się rozwijać i realizować nasze cele biznesowe, potrzebujemy kompetentnych i zaangażowanych Współpracowników.

Wierzymy w to, że siła Zespołu tkwi w jego różnorodności, dlatego poszukujemy osób, od których możemy się uczyć, jak również tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Zatrudniamy zarówno specjalistów z bogatym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami, jak i początkujących Pracowników, którym zapewniamy przeszkolenie i wprowadzenie do zawodu.

Czytaj więcej ▲
Nasza oferta jest skierowana do murarzy, cieśli, zbrojarzy i wykończeniowców, a także do inżynierów, projektantów i architektów.

Jeżeli chcesz współpracować z Firmą, przed którą sztuka budowlana nie ma żadnych tajemnic – zaaplikuj na oferowane stanowiska!
Do naszego Zespołu zapraszamy osoby zainteresowane utrzymaniem długotrwałych relacji z Firmą. W zamian oferujemy partnerstwo, bezpieczeństwo i konkurencyjne stawki!

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę w oparciu o działalność gospodarczą.

Nie zwlekaj – aplikuj już dziś – być może czekamy właśnie na Ciebie!
A jeśli poniżej nie zajdziesz stanowiska dla siebie – prześlij do nas swoje CV – chcielibyśmy poznać Twój potencjał!
Nasze Historie