SN StruktonKariera

Struktura Kariery

Naszym sukcesem jest nieustanny rozwój na rynkach zagranicznych, szczególnie w takich krajach UE, jak: Belgia, Szwecja, czy Holandia. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu naszych Partnerów, w Skandynawii pełnimy rolę Generalnego Wykonawcy.

Realizujemy projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego, zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i prefabrykowanych. Jesteśmy nastawieni na innowacje i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Dlatego poczyniliśmy duże inwestycje w budownictwo modułowe, dostrzegając w nim przyszłość i potencjał. W naszym Zakładzie Prefabrykacji produkujemy moduły PPVC – Prefabricated Prefinished Volumetric Construction, z których następnie powstają realizacje mieszkalnictwa zbiorowego.

Celem podejmowanych przez nas działań jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wykonania, terminowości i najwyższej jakości oferowanych usług na rynku budowlanym.

Wiemy, że aby się rozwijać i realizować nasze cele biznesowe, potrzebujemy kompetentnych i zaangażowanych Współpracowników.

Wierzymy w to, że siła Zespołu tkwi w jego różnorodności, dlatego poszukujemy osób, od których możemy się uczyć, jak również tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Zatrudniamy zarówno specjalistów z bogatym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami, jak i początkujących Pracowników, którym zapewniamy przeszkolenie i wprowadzenie do zawodu.

Nasza oferta jest skierowana do murarzy, cieśli, zbrojarzy i wykończeniowców, a także do inżynierów, projektantów i architektów. Jeżeli chcesz współpracować z Firmą, przed którą sztuka budowlana nie ma żadnych tajemnic – zaaplikuj na oferowane stanowiska!

Do naszego Zespołu zapraszamy osoby zainteresowane utrzymaniem długotrwałych relacji  z Firmą. W zamian oferujemy partnerstwo, bezpieczeństwo i konkurencyjne stawki!

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę w oparciu o działalność gospodarczą.

Nie zwlekaj – Zbuduj z nami swoją karierę – być może czekamy właśnie na Ciebie!

 

...
Więcej

Praktyki

Zależy nam na rozwoju młodych ludzi i oferowaniu najlepszym absolwentom możliwości rozwoju w SN Strukton. Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami branżowymi i uczelniami wyższymi. Chcielibyśmy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. W tym celu organizujemy lekcje praktyczne zarówno w szkołach, jak i w Zakładzie Prefabrykacji. Oferujemy także program praktyk i staży, które są doskonałym sposobem na rozpoczęcie pracy w wyuczonym zawodzie.

Współpracujemy z Państwowymi Szkołami Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku, obejmując wsparciem praktycznym uczniów klasy o profilu: betoniarz /zbrojarz.

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Rozumiem
Zbyt niska rozdzielczość aby wyświetlić stronę.