SN StruktonKariera

Współpraca

Kooperacja to kluczowe hasło niezbędne dla naszego rozwoju. Chcemy współpracować z najlepszymi specjalistami na rynku, zarówno jeśli chodzi o stanowiska produkcyjne, administracyjne, jak i kierownicze.

Wiemy, że dzięki współdziałaniu z innymi, możemy stawać się coraz lepsi, realizować nasze cele biznesowe  i usprawniać istniejące procesy. Co więcej, w kwestii współpracy nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń. Dzięki temu realizujemy nasze projekty na rynkach zagranicznych, szczególnie w takich krajach jak Belgia, Szwecja czy Holandia.

By stawać się coraz lepszym Pracodawcą, również za granicą i sprostać oczekiwaniom rynku pracy, jesteśmy członkiem Sveriges Byggindustrier (www.sverigesbyggindustrier.se) .

Jest to organizacja branżowa zrzeszająca pracodawców z sektora firm budowlanych  działających na terenie Szwecji.

Jesteśmy również członkiem Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa (www.pcoce.com), którego misją jest budowanie i pogłębianie współpracy polskich firm budowlanych na rynkach eksportowych, szczególnie w oparciu o najnowocześniejsze technologie, produkty, systemy oraz profesjonalną kadrę inżynierską.

Na poziomie lokalnym rozwijamy współpracę ze szkołami branżowymi, aby przygotować przyszłych cieśli, zbrojarzy i murarzy pod względem praktycznym i zaoferować im możliwości rozwoju w SN Strukton. W tym celu współdziałamy z Państwowymi Szkołami Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku (www.psbgdansk.pl).

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Rozumiem
Zbyt niska rozdzielczość aby wyświetlić stronę.