30.10.2019

Wizytacja Państwowych Szkół Budownictwa.

SN Strukton SN StruktonSN Strukton

Firma nasza jest partnerem Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. M. Osińskiego w Gdańsku. Obszar merytoryczny naszej współpracy to w szczególności prefabrykacja i budownictwo modułowe. Poza wykładami teoretycznymi na Uczelni, podejmujemy praktyczne działania mające na celu przygotowanie Młodzieży do zawodu. Jednym z nich była wizyta III klasy Technikum w naszym zakładzie prefabrykacji w Gdańsku 23 października br.

W programie zarówno znalazło się prześledzenie procesu technologicznego prefabrykacji, jak i poznanie w praktyce stanowisk produkcyjnych.

Szef Zakładu Prefabrykacji – Pan Jacek Trzcieliński zainteresował Młodzież procesem „jak to powstaje”, jak i wątkiem „czego nie powiedzą Wam w szkole”😉

Był też konkurs umiejętności praktycznych z użyciem podnośnika, są już więc pierwsi kandydaci na dźwigowych.

Następnie chętni Uczniowie (a było ich więcej niż oczekiwaliśmy) mogli spróbować się swoich sił na konkretnych stanowiskach zawodowych.

Nie obyło się bez nagród dla najwytrwalszych!

Panie Iwona Gnatowska oraz Magdalena Leśniak, nauczycielki kształcenia praktycznego już podjęły inicjatywę uzyskania do programu dydaktycznego wytycznych od Szefa naszego Zakładu dotyczących procesów prefabrykacji.

Oczywiście podejmujemy wyzwanie!

Z radością przyjmiemy Praktykantów, a w perspektywie – dobrze przygotowanych do zawodu Pracowników!

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Rozumiem
Zbyt niska rozdzielczość aby wyświetlić stronę.