SN StruktonKariera

Każda budowa ma w sobie coś niezwykłego,
co ją wyróżnia

Rozmowa z Grzegorzem Glistą – cieślą prowadzącym na budowie Air Liquide w Belgii

fot. Grzegorz Glista Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Jak deszcz nie pada (śmiech ). Lubię swoją pracę, a to dlatego, że zawsze staram się połączyć pasje i zainteresowania z pracą zawodową. Dzięki temu praca mnie nie frustruje i wykonuję ją z zaangażowaniem. Nie odczuwam przymusu ani nie patrzę na zegarek, a najbardziej mnie cieszy efekt końcowy wykonanej pracy

Od kiedy pracujesz w SN Strukton?
W firmie jestem od grudnia 2008 r., więc jakiś jubileusz by się przydał (śmiech).
Czego nauczyłeś się, pracując w Firmie?
Dzięki pracy w Firmie nauczyłem się wiele dobrych i pożytecznych rzeczy. Uczyłem się od tych, którzy byli bardziej doświadczeni i lepiej wykształceni. Firma dała mi możliwość rozwijania się i poszerzania swoich kompetencji zawodowych - uczestniczyłem w kursach i zdobyłem certyfikaty.

Co robiłeś wcześniej, zanim przyszedłeś do SN Strukton?
Pracowałem w branży budowlanej w różnych krajach m. in. w Niemczech i Irlandii. Zbudowałem też własny dom, który wciąż jest nieskończony (śmiech).

Z którego projektu jesteś szczególnie dumny i dlaczego?
Według mnie najlepszą budową, na której pracowałem był nowoczesny kompleks basenów Mijn Zwembad w Beringen w Belgii. Każda budowa ma sobie coś niezwykłego, co ją wyróżnia i sprawia, iż jest w pewnym sensie jedyna i niepowtarzalna.

A jak myślisz, co Ciebie wyróżnia w pracy?
Jestem osobą odpowiedzialną i dokładną. Zawsze staram się wykonywać powierzone mi zadania z jak największą precyzją i zaangażowaniem.

Co uważasz za swoje największe osiągnięcie do tej pory?
Mam wspaniałą rodzinę, która jest dla mnie najważniejsza - a przede wszystkim moja Kochana Córeczka, za którą bardzo tęsknię, gdy jestem w pracy. To dla nich jestem w stanie poświecić wszystko, co mam.

Jakie są największe zalety pracy w SN Strukton?
Przede wszystkim wypłata na czas (śmiech), stabilizacja i ciągłość pracy, a także zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń i umiejętności, również w zakresie nowych technologii. Dużą zaletą jest możliwość pracy w różnych krajach - takich jak: Belgia, Holandia, czy Szwecja.

Dziękuję za rozmowę.

Rozmowę przeprowadził/a: Magdalena Binkiewicz Opublikowano: 13.08.2019

Współpraca

Profesjonalizm i wspólne wartości to podstawa efektywnej pracy naszego zespołu. Wiemy, że rozwój osiąga się poprzez doskonalenie własnych umiejętności oraz współpracę z lepszymi od siebie. Dlatego poszukujemy osób, od których możemy się uczyć i które są gotowe rozwijać swój potencjał, współdziałając z naszymi specjalistami.

Więcej
Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Rozumiem
Zbyt niska rozdzielczość aby wyświetlić stronę.